Bebek Ekle

Bebek Büyüyor

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Tuvalet Eğitimi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Aileler İçin


Aile ve Yaşam


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

Çalışan anne olmak yorucu olabilir! Ancak endişelenmeyin! Araştırmalar çalışan annelerin daha sağlıklı olduğunu ortaya koyuyor.

Bebeğiniz büyüdükçe onunla daha vakit geçirmek istiyorsunuz. Haklısınız! Ancak önemli olan çok vakit geçirmek değil kaliteli vakit geçirmek! Çalışan anne olmak sadece sizi değil bebeğinizi de daha sağlıklı yapıyor!
Bebeğinizin Sağlık Rehberi

Şişman Bebeklerin Kalp Riski FazlaAşırı şişmanlık sadece yetişkinlerde değil, bebekler ve çocuklarda da sağlık açısından riskli görülüyor. Şişman çocukların yaşamlarının daha sonraki dönemlerinde de şişman olma olasılıklarının oldukça yüksek.


Bebeğinizin Oyuncak Rehberi

İpucu (12-36 AY)Bebeğiniz öyle çabuk büyüdü ki... Küçük afacan yürüyor, bıcır bıcır konuşuyor ve her şeyi keşfetmeye çalışıyor.İşte Playskool''dan 12-36 ay arasındaki bebeğiniz için size yaşamı kolaylaştıracak birkaç ipucu


Bebeğinizin Eğitim Rehberi

Çocuğunuza “kitap okumak” ile ilgili neler biliyorsunuz?Bir çoğumuz için çocukluğumuzun en sevgi dolu hatıralarından biri büyüklerimizden çocuk hikayeleri ya da peri masalları dinlemekti. Fakat Robin Hood’un ya da Kırmızı Başlıklı Kızın maceralarını dinlerken beyin gücümüzü de oluşturduğumuzu biliyor muydunuz?


Anne Babalara Evlilik Rehberi

Nasıl İyi Koca Olunur?İngiltere’de bir danışma merkezi ‘kılıbık erkekleri’ hedef alan bir kurs düzenledi. Erkekler, eşlerini kızdırmamak için neler yapılmaları gerektiğinin anlatıldığı kursa büyük ilgi gösterdi. Kurs sonunda kadınları öfkelendiren 12 neden bulundu.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...