Bebek Ekle

Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

23 Haftalık 25 Haftalık

24 Haftalık

Bir yandan işiniz, diğer yandan hamileliğin getirdiği zorluklar... Hepsiyle başa çıkmak zor elbette! O halde haydi biraz nazlanın :) Eşinize size yardımcı olması için fırsat tanıyın...

1.gün Bebeğiniz artık sesinizi, kalp atışlarınızı ve mide gurultularınızı hissetmeye başladı.

2.gün Hamilelik ve çalışma hayatı bir arada zor yürüyor ama üzülmeyin doğum izninize az kaldı.

3.gün Klasik müzik sizi rahatlatıyor değil mi? Aynı şey bebeğiniz için de geçerli. Üstelik zeka gelişimini sağlıyor.

4.gün Hamileliğiniz eşinizle olan ilişkilerinizi etkiliyor mu? Foruma katılarak başkalarıyla sorunlarızı anlatmak ister misiniz?

5.gün Karnınız daha da büyümeden tüm alışverişinizi tamamlamanızda yarar var. Şimdiki tercihiniz rahatça uyuyabileceği bir puset!

6.gün 24. - 28. haftalar arasında anne adaylarının yüzde 4'ü diyabet riski altında. Doktoruzla bu risk ile ilgili konuşun.

7.gün Rutin kontrolünüz öncesi merak ettiğiniz soruları bir kağıda not alın. Böylece unutma riskini yaşamayın.
Hafta Hafta Hamilelik

Anne Karnında 40 Hafta (24. Hafta)Bebeğiniz artık 24 haftalık. Onun gelişimini her hafta olduğu gibi bu sayfalardan takip edebilirsiniz.


Hamilelikte Sağlığınız

Hamilelik Döneminde ReflüHamilelik döneminde mide şikayetleri çok sık görülür. Bu şikayet başında ise reflü gelir. Bahçeci Kliniği Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hande Akbaş gebelikte reflü konusunda merak edilenleri anlatıyor


Hamilelikte Alışveriş Rehberi

Bebeğim ve Arabasıİster yaz isterse kış mevsimi olsun, bebeğinizle gezerken en büyük yardımcınız puseti olacaktır. Bir puset seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir? Sorusunun yanıtını bu yazıda bulabileceksiniz.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Ho�geldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...