Bebek Ekle

Bebek Geldi

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Yenidoğan Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Emzirme Rehberi


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

21 Haftalık 23 Haftalık

22 Haftalık

Bebeğiniz artık tam 6 aylık! Yeni dönem başlıyor...

Artık emekleyecek, ayağa kalkmaya çalışacak, birkaç ay sonra baba – dede gibi tekrarlayan hecelerdeki kelimeleri kullanmaya başlayacak. Yeni deneyimlere hazırlanın!
Bebeğinizin Fiziksel Gelişim Rehberi

Bebeğinizin gelişimi (6.Ay)Altı aylık bir bebek ne yer, ne içer? Neler yapar? Merak ettiğiniz sorular “Bebeğinizin Ay Ay Gelişim” rehberinde sizleri bekliyor. Minik yaramaz neler yapıyor neler! Okuyun, inanamayacaksınız!


Bebeğinizin Aşı Takibi Rehberi

Karma Aşı Zamanı6. ayda karma aşı tekrarlanıyor. Aşılarla ilgili merak ettiklerinizi bu yazıda bir kez daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. Unutmayın, aşı ihmale gelmez!


Bebeğinizin Psikolojik Gelişim Rehberi

Çocuklar Sadece Keşfetmek İstiyorlar!Doğumundan itibaren çocuk, inanılmaz bir merak duygusu içinde bulunuyor. Bu da öğrenmenin en önemli şartı! Böylelikle çevresinde, bir türlü adlandıramadığı nesneleri keşfediyor. Tüm bu tecrübeleri her çocuk emin olana kadar sürdürüyor. Çünkü çocuğun gelişimi için bu gerekiyor.


Bebeğinizin Beslenme Rehberi

Organik gıdalar bebeğiniz için neden önemlidir?Organik gıdalar bebeğiniz için neden önemlidir?


Sağlıklı Evlilik Rehberi

Doğum Sonrası Cinsellikten Korkmayın!Gebeliğin başındaki cinsel aktivite miktarı olduğu saptandı. Yani, gebeliğinin başından beri cinselliğini yaşamayı sürdüren kadınlar, doğumdan 1 yıl sonra da cinselliği aktif yaşarken, gebeliğin başından itibaren bu sıklığın azaldığı kadınlar, doğum sonrası en çok problem yaşayan grup olmaktalar. Doğum sonrası cinsellikle ilgili merak ettikleriniz bu yazıda…


Bebeğinizin Gelenek - Görenek Rehberi

DİŞ BUĞDAYIİlk dişinçıkışını kutlamak için yapılan diş buğdayı, çocuğun dişlerinin daha sağlam olması, çabuk büyümesi ve rızkının artması niyeti vedileğiyle bu kutlama aile arasında yapılır. Bu gelenek yeniden gözde! Siz de yapmayı düşünür müsünüz?


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...