Bebek Ekle

Bebek Geldi

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Yenidoğan Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Emzirme Rehberi


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

27 Haftalık 29 Haftalık

28 Haftalık

Yedinci ayı da devirdiniz! Tebrik ederiz... Hem sizi hem de ufaklığı… Büyüdükçe de yeni huylar geliştiriyor değil mi?

Her bebekte olmasa da bazı bebeklerde yabancılama dönemi 7. Aydan itibaren başlayabiliyor. Sizin ufaklık da böyle bir süreçten geçiyorsa endişe etmeyin. Bu sadece geçici bir dönem…
Bebeğinizin Sağlık Rehberi

Bebeğim Normal Duyuyor mu?Çocuğunuzun işitme kaybı olduğunu düşünüyorsanız haklı olabilirsiniz. Size bu yazıda sunacağımız kontrol listesi, çocuğunuzun bir işitme kaybı olduğunun belirlenmesinde yardımcı olacaktır. Her maddeyi dikkatlice okuyun ve sadece size, ailenize veya çocuğunuza uyan faktörleri dikkate alın.


Bebeğinizin Fiziksel Gelişim Rehberi

Bebeğinizin gelişimi (7.Ay)Yedi aylık bebeğiniz neler yapabiliyor diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Merak ettiğiniz tüm konular bu yazıda…


Bebeğinizin Psikolojik Gelişim Rehberi

Bebeklik Döneminde Yaşanan Yeme Sorunları İle Nasıl Başedebilirsiniz?Çocukların yeme alışkanlıkları ve tercihleri yaşamlarının erken dönemlerinde kuruluyor. Annenin bebeğini dünyaya getirdiği andan itibaren beslenme konusu gündemin en önemli konusu oluyor.


Bebeğinizin Uyku Rehberi

Bebeklerde Görülen Uyku Sorunları ve Çözümleri"İlk 6 ayda bebekler gece 1-3 kez emmek için uyanabilir, ancak hemen tekrar uykuya dalarlar. Bir yaşındaki bebeklerin yaklaşık % 85’i gece boyunca sakin ve düzenli uyur. Ancak % 10’unda hemen her gece uyanma sorunu olduğu bildirilmektedir." Anadolu Sağlık Merkezi’nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ebru Gözer, çocuklarda uyku problemi hakkında merak edilenleri anlatıyor.


Bebeğinizin Zeka Gelişim Rehberi

Çocuğunuzun Zeka Gelişimine Katkıda Bulunun!Çocuğunuzun Zeka Gelişimine Katkıda Bulunun!


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...