Bebek Ekle

Bebek Geldi

Bebeğinizin Bakım Rehberi


Yenidoğan Rehberi


Bebeğinizin Uyku Rehberi


Bebeğinizin Beslenme Rehberi


Bebeğinizin Gelişimi ve Davranışlar


Bebeğinizin Sağlığı


Emzirme Rehberi


Bebeğinizin Aylık Gelişim Rehberi

36 Haftalık 38 Haftalık

37 Haftalık

10 aylık oldu bile! Tebrikler… O büyüdükçe siz de sıkı bir şekilde gelişimini takip etmeye çalışıyorsunuz. Fiziksel gelişimi kadar psikolojik gelişimi de çok önemli!

Anne ve babaların bilerek ya da bilmeyerek sergilediği bir yanlış davranış, erişkin dönemde bir problem olarak karşımıza çıkıyor. “El kadar bebeğin ne psikolojisi” olurmuş diye sakın düşünmeyin. Uzmanlar, “İnsan yaşamının en önemli dönemi, hatırlayamadığı yaşamının ilk 2-3 yılıdır.” diyor.
Bebeğinizin Sağlık Rehberi

Çocuklarda Soğukalgınlığı ve GripKış aylarında anne ve babaların en büyük endişesi soğukalgınlığı ve grip. Birbirinden farklı özellikler taşıyan bu hastalıklar konusunda merak edilenleri International Polikliniği Etiler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Banu Sadıkoğlu sizlerle paylaşıyor.


Bebeğinizin Fiziksel Gelişim Rehberi

Bebeğinizin gelişimi (10.Ay)On aylık bebeğiniz neler yapabiliyor diye merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Merak ettiğiniz tüm konular bu yazıda…


Bebeğinizin Psikolojik Gelişim Rehberi

Anne ve Babalara ÖnerilerHer ebeveyn çocuğuyla mükemmel bir ilişki kurabilmek ve O’nu en iyi şekilde yetiştirebilmek için uğraşıyor. Ancak çocuk yetiştirmek zorlu bir süreç. ELELE Çocuk ve Aile Psikolojik Danışmanlık Gelişim ve Eğitim Merkezi Uzman Psikolojik Danışman Aslı Bozbey AKALIN merak edilenleri anlatıyor.


Bebeğinizin Yemek Tarifleri Rehberi

Nefis Bir Pizza ve Enfes Tarhana ÇorbasıTürk mutfağının geleneksel lezzeti tarhana çorbası bebeğiniz için besleyici bir öğün alternatifi olacak!


Bebeğinizin Oyun Rehberi

Annelere İpuçları 0-12 AyPlayskool büyüyen bebeğinizle ilgili ipuçlarını bu yazıda sizlerle paylaşıyor. İlgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.


Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...