Bebek Ekle

Duyurular

Barbie gözlük rekor fiyatla Türkiye’de! (02.06.2011)
Barbie'nin yaratıcısı Ruth Handler ve eşi Elliot, kızları Barbara'nın oynadığı kağıt bebeklerden esinlenerek 1959 yılında yarattıkları, dünyanın en ünlü oyuncak markası Barbie, tamamen çocukların göz sağlığı düşünülerek geliştirilen güneş gözlükleri hazırladı. Barbie güneş gözlükleri kız çocukları için Haziran ayından itibaren artık hayal olmaktan çıkıyor. Amerika, İngiltere ve Avrupa'da satışa sunulduğu günden bu yana topladığı ilgiyi hiç kaybetmeyen Barbie güneş gözlükleri, Türkiye'de de uygun fiyatıyla büyük ilgi göreceğe benziyor. 2 yaşından 18 yaşına kadar tüm kızlar için tasarlanan güneş gözlükleri, oyuncak gözlüklerden tamamen farklı, çarpıcı renkleriyle dikkat çekici, şık ve sevimli olduğu kadar küçük kızların hassas ve değerli gözlerini %100 UV filtresi ile de güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Barbie güneş gözlükleri, birçok model seçeneği ile, şıklık, kalite, uygun fiyat ve sağlığı bir arada arayan ailelerin de tercihi olacak. Bebeğiniz dünyaya gözlerini kısmadan bakacak, çocuklar güneşin tadını açık havada rahatça oynayarak çıkaracak.

Rengarenk Barbie gözlüklerini A101 marketlerden satın alabilirsiniz.

Fiyat: 9,95 TL

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...