Bebek Ekle

Diğer Konular

Bebeğim 2 yaşında

 Bu dönemde çocuğunuzun yürüme becerilerinin oldukça geliştiğini göreceksiniz. 18 ayın sonunda ayakları ayrık olarak güvenli bir biçimde yürüyebilir, 2 yaşını doldurduğundaysa ayağının tümünü kullanarak sağlam adımlarla koşabilir ve parmaklığa veya duvara tutunarak merdivenleri çıkabilir. 2 yaşına kadar yalnız oyun oynamayı tercih eden çocuklar için ilk arkadaşlık ilişkileri bu çağda başlar. Çocuğunuzu sık sık diğer çocuklarla bir araya getirerek onun sosyalleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Oyuncaklarını paylaşma anlayışı henüz gelişmemiş olsa da diğer çocuklarla yan yana oynamak hoşuna gidecektir.

 
2 yaşındaki çocuk, gerçek hayatta gerçekleştiremediği isteklerini sembolik oyunlarla gerçekleştirmeyi öğrenmiştir. Erkek çocuklarda araçlara ilgi bu dönemde artar. Kızlar da anneyi taklit oyunları oynamaya başlarlar.

Binbir Yüz Patates Kafa

40'ın üzerinde parça ve patates kafa şeklindeki özel taşınabilir kutuyla eğlence ve yaratıcılık her yerde! Artık Bayan Patates Kafa da tüm aksesuarlarıyla minikleri bekliyor!

Patates Kafa ve Arkadaşları

Bay Patates Kafa'nın yanı sıra iki farklı karakter daha içeren bu setin içinde çocukları saatler sürecek bir eğlence bekliyor! 3 karaktere de uyumlu 15 parça ve çanta şeklindeki özel kutusuyla...
Bu sayfa desteği ile hazırlanmıştır.

Aramıza Katılın

Bebek

Bebek.com Ailesine Hoşgeldiniz!

Anne adayı mısınız? Yoksa Bebeğiniz Yolda mı? Hamileyseniz son adet tarihinizi, bebeğiniz varsa lütfen bebeğinizin doğum tarihini giriniz.

E-Posta Adresiniz:

Giriş Yap

5000'e yakın isim seçeneği ve anlamlarıyla birlikte arayabilirsiniz...